Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka

LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka


LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka

Statystyki kanału LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka

 • ilość subskrypcji: 1540
 • ilość opublikowanych filmów: 104
 • ilość wyświetleń: 101217

  Opis kanału:

  Kurs JĘZYK WŁOSKI KROK PO KROKU by Agnieszka Kasprzycka to kurs języka włoskiego od podstaw. Uczymy się od samego początku, idąc od lekcji pierwszej poznasz po kolei, krok po kroku, język włoski. Tłumaczę gramatykę powoli, małymi krokami i po polsku. Prezentuję przykłady, aby łatwiej było wszystko zrozumieć.
  Lekcje poświęcone słownictwu tematycznemu prezentują listy słów, wyrażeń i zdań, które można powtarzać.
  Świetnym dodatkiem do kursu są NOTATKI z lekcji, które znajdziesz na www.lalalingua.pl. Zawierają one wszystkie przykłady z lekcji, przetłumaczone na język polski oraz dodatkowe zadania sprawdzające.
  Aby przećwiczyć dodatkowo i dokładnie przerobiony materiał idealnym narzędziem są zeszyty ćwiczeń, w które możesz zaopatrzyć się też na www.lalalingua.pl. Zawierają one klucz odpowiedzi, wiele różnorodnych ćwiczeń, które pomogą w utrwaleniu zdobytych umiejętności podczas lekcji kursu oraz zmotywują do tworzenia wypowiedzi w języku włoskim.
  Zapraszam i zachęcam do korzystania !

  zródło - kanał LALALINGUA Agnieszka Kasprzycka w serwisie YouTube