Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Często zadawane pytania

Często zadawane pytania (1)

Jak zgłosić kanał youtube do zestawienia kanałów tematycznych?

Dodanie kanału do zestawienia jest dwuetapowe.

 

1Dodanie kanału do bazy danych.Jest bardzo prawdopodobne, że Twój kanał jest już w bazie. Jeśli nie masz pewności czy ten krok jest spełniony możesz to sprawdzić wykonując próbę dodania go. Jeśli otrzymasz komunikat kanał został dodany lub kanał jest nam już znany oznacza to, że ten etap jest zakończony.

2Dodanie tagu do opisu kanału na YouTube.Jeśli chcesz aby Twój kanał pojawił się w zestawieniu kanałów tematycznych dodaj w opisie kanału, którym zarządzasz tag zaczynający się od #vi_ plus temat przewodni. Przykładowo - jeśli dodasz tag #vi_wędkarstwo, Twój kanał pojawi się w zestawieniu kanałów wędkarskich, aby dodać wpis do spisu kanałów edukacyjnych wprowadź tag #vi_edukacja. Analogicznie możesz dodać #vi_literatura, #vi_kulinaria, #vi_vanlife...

Na obecną chwilę na stronie widoczne jest pięć zestawień tematycznych. Spis kanałów o literaturze, edukacyji, wędkarstwie, motoryzacji oraz kulinariach. Używając tagu zaczynających się #vi_, dasz mi znać nie tylko o tematyce swojego kanału ale równierz zasugerujesz jakie zestawienie powinno się pojawić.

To wszystko co musisz zrobić.

Raz dziennie analizuję opisy kanałów i wyłapuję tagi które zaczynają się na #vi_. Staram się w tym samym momencie uzupełniać zestawienia. Proces po mojej stronie powinien zająć maksymalnie 36 godzin. Daj mi koniecznie znać jeśli tak się nie stanie!

Subskrybuj to źródło RSS