Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Sztuka Samouka

Sztuka Samouka


Sztuka Samouka

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Sztuka Samouka

Statystyki kanału Sztuka Samouka

 • ilość subskrypcji: 13100
 • ilość opublikowanych filmów: 142
 • ilość wyświetleń: 4929639

  Opis kanału:

  Cześć!
  Mam na imię Tomek. Mieszkam w bloku i jak większość ludzi mam kredyt i chodzę do pracy. Lubię majsterkować, dlatego postanowiłem stworzyć kanał, gdzie będę pokazywał co robię i wykonuję po pracy lub w czasie wolnym.
  Lubię również gadżety i dobry sprzęt ułatwiające pracę. Postaram się pokazać proste prace majsterkowe oraz trochę trudniejsze zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Przy okazji nie zabraknie też testów sprzętu jak i różnych produktów.

  Jestem amatorem samoukiem, dlatego większości prac wykonuję pierwszy raz. Uważam, że nie sztuką jest coś kupić lub zlecić, lecz prawdziwą sztuką jest zrobić coś samemu. Postaram się udowodnić, że wykonując coś pierwszy raz możesz zrobić to dobrze!
  Jeśli ja potrafię, to i Tobie musi się udać!
  Zapraszam Cię na pokład kanału Sztuka Samouka, gdzie Wspólnie razem podwiniemy rękawy i zabierzemy się do pracy, by zostać bohaterem w swoim domu!

  Miłego oglądania 😉

  zródło - kanał Sztuka Samouka w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « brak Franciszek Kalus »