Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Arlena Witt

Arlena Witt


Arlena Witt

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Arlena Witt

Statystyki kanału Arlena Witt

 • ilość subskrypcji: 528000
 • ilość opublikowanych filmów: 414
 • ilość wyświetleń: 54541430

  Opis kanału:

  👩🏻‍🏫 Uczę angielskiego od 70 lat, a mam 90, tylko tak świetnie się trzymam. Tak naprawdę jestem rocznik 1980. Mieszkam w Warszawie. Bądźmy dla siebie mili, bo warto mówić innym miłe rzeczy!

  🎧 http://gadaj.alt.pl – AUDIOBOOK „Gadaj ze mną”. Słuchaj i powtarzaj po mnie, ćwicząc angielski w aucie, na spacerze, przy sprzątaniu lub w WC.

  📚 http://arlena.alt.pl – KSIĄŻKA „Grama to nie drama” do angielskiej gramatyki – zawsze takiej szukałam i nigdzie nie udało mi się znaleźć, więc stworzyłam ją sama. Ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy.

  📚 http://wladaj.alt.pl – KSIĄŻKA „Władaj i gadaj” do nauki słówek – pomoże Ci mówić płynnie i swobodnie oraz zwiększyć zasób słów o 7000. Ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy.

  Możesz je zamówić razem. Nawet za granicę w ramach Unii Europejskiej. Fajnie, co?

  📓 SZUKASZ NAUCZYCIELA?
  Nie mam już czasu, by przyjąć nowych uczniów. W odcinku Po Cudzemu nr 80 mówię, jak znajdziesz dobrego nauczyciela: http://www.youtube.com/watch?v=IaFzM1NaasI

  zródło - kanał Arlena Witt w serwisie YouTube