Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

NaukowoTV

NaukowoTV


NaukowoTV

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

NaukowoTV

Statystyki kanału NaukowoTV

 • ilość subskrypcji: 213000
 • ilość opublikowanych filmów: 426
 • ilość wyświetleń: 44556196

  Opis kanału:

  Mam na imię Krzysiek a NaukowoTV powstało przez moją pasję do poszerzania wiedzy. Nie lubię definicji i skomplikowanych naukowych wywodów. Uważam, że lepszym sposobem na zapamiętywanie są obrazy, przykłady, eksperymenty myślowe. Właśnie tak się uczę i w ten sposób staram się przekazywać wiedzę innym w moich filmach.

  WSPÓŁPRACA:
  Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy. Lubię wyzwania i odkrywanie nowych form przekazu. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem wspólnego filmu, zorganizowaniem warsztatów lub masz inny pomysł zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony oraz kontaktu poprzez facebook lub e-mail.
  http://naukowotv.pl/

  ZASADY:
  1. Wszelkie komentarze obraźliwe, wulgarne oraz zawierające treści pokazujące brak szacunku do innych będą kasowane. Szanuj innych a inni będą szanować Ciebie.
  2. Staraj się pisać pełnymi zdaniami, używając znaków interpunkcyjnych, bez błędów ortograficznych. Twórzmy merytoryczne dyskusje pod filmami!

  zródło - kanał NaukowoTV w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Agasava FAME MMA »