Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Warszawska Szkoła Filmowa

Warszawska Szkoła Filmowa


Warszawska Szkoła Filmowa

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Warszawska Szkoła Filmowa

Statystyki kanału Warszawska Szkoła Filmowa

 • ilość subskrypcji: 239000
 • ilość opublikowanych filmów: 885
 • ilość wyświetleń: 129782631

  Opis kanału:

  Warszawska Szkoła Filmowa została założona w 2004 roku przez reżysera filmowego, scenarzystę i producenta Macieja Ślesickiego oraz jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Bogusława Lindę. To wyjątkowy kompleks szkół filmowych, w ramach którego prowadzone są studia licencjackie i podyplomowe, studium policealne, kursy oraz liceum ogólnokształcące o profilu filmowym i kreacji gier wideo.

  Zrealizowany przez studentów i absolwentów uczelni pełnometrażowy film „kRAJ” trafił w 2021 roku do kin i do globalnej dystrybucji na platformie Netflix. W Warszawskiej Szkole Filmowej wykładają Joanna Kos-Krauze, Radosław Piwowarski, Magdalena Łazarkiewicz, Alek Pietrzak, Tadeusz Łysiak, wybitni operatorzy m.in. Andrzej Ramlau i Andrzej Jaroszewicz, a także twórcy gier wideo m.in. Konrad Tomaszkiewicz. Rektorem szkoły jest Janusz Majewski.

  zródło - kanał Warszawska Szkoła Filmowa w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « TradingJam Aule885 »