Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Rafał Żuber

Rafał Żuber


Rafał Żuber

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Rafał Żuber

Statystyki kanału Rafał Żuber

 • ilość subskrypcji: 15800
 • ilość opublikowanych filmów: 301
 • ilość wyświetleń: 4492024

  Opis kanału:

  Jeśli jesteś facetem, który w głębi serca czuje, że jego relacje z kobietami nie wyglądają tak jak mogłyby wyglądać to jest kanał dla ciebie. Niektórzy posiadają wewnątrz siebie emocjonalny obraz wspaniałych przeżyć jakich chcieliby uświadczyć. Natomiast w ich życiu toczy się proza daleka od tego wyobrażenia. Ludzie się poddają i godzą się na mierność.

  A ja Ci coś powiem. Możesz mieć takie życie jakiego zapragniesz i takie przeżycia z kobietami o jakich się innym nawet nie śniło - jeśli tylko tego pragniesz i się na to zdecydujesz. Możesz mieć jedną kochającą i piękną kobietę, lub żyć jak Król.

  Mówi do Ciebie ktoś kto nigdy nie zrezygnował ze swoich marzeń i w końcu osiągnął coś co kiedyś było tylko zbyt piękną mrzonką w głowie.

  Witaj na moim kanale!

  Znajdziesz tu wiele życiowych porad o tym jak postępować z kobietami i nie tylko ! Jestem tu by w Twoim damsko męskim świecie pomóc Ci osiągnąć to czego chcesz!

  zródło - kanał Rafał Żuber w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Kacper Pitala Tomko T.M »