Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

DraaGooN

DraaGooN


DraaGooN

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

DraaGooN

Statystyki kanału DraaGooN

 • ilość subskrypcji: 2420
 • ilość opublikowanych filmów: 294
 • ilość wyświetleń: 730251

  Opis kanału:

  Ceadmil,

  z tej strony DraaGooN.

  Co wyróżnia mój kanał na tle innych? Podejście do gry. Skupiam się na tworzeniu talii klimatycznych, fundecków, talii własnych z jak najszerszym wykorzystaniem kart. W skrócie bawię się grą starając wykorzystać jej pełen potencjał. Fundecki i talie, które nie skupiają się na maksymalizacji skuteczności są oczywiście słabsze niż topowe talie.

  Od czasu do czasu składam deck naprawdę silny, który pozwala dojść do pewnej rangi. Niemniej głównie skupiam się na tworzeniu talii, które mają swój klimat i wykorzystują jak najwięcej kart. Nie jestem pro gamerem, nie aspiruję do tytułu najlepszego gracza. Po prostu bawię się grą.

  Jeżeli szukasz kanału z profesjonalną grą w Gwinta to nie tutaj. Tutaj jest zabawa deckami, a na pro plejsy zapraszam na inne kanły :)

  Va fail!

  Mail kontaktowy:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Dobrowolne wsparcie:

  https://tipanddonation.com/draagoon

  zródło - kanał DraaGooN w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Ranger »