Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Max Kuchnie

Max Kuchnie


Max Kuchnie

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Max Kuchnie

Statystyki kanału Max Kuchnie

 • ilość subskrypcji: 5330
 • ilość opublikowanych filmów: 202
 • ilość wyświetleń: 3582988

  Opis kanału:

  Marka Max Kuchnie to sieć łącząca już ponad 300 studiów mebli kuchennych w całej Polsce. To wyjątkowa przestrzeń, w której spotykają się wszyscy, którzy szukają kuchennych inspiracji.

  W salonach Max Kuchnie oferowane są kompleksowe usługi projektowania i wyposażania kuchni wraz z możliwością zakupu urządzeń AGD, kuchennych akcesoriów, mebli i dekoracyjnych dodatków. I właśnie ta bogata oferta to baza, wokół której budujemy naszą społeczność na You Tube.

  Znajdziecie tu realizacje kuchni w różnych stylach, wszystkie tworzone w studiach Max Kuchnie. To zachwycające aranżacje: funkcjonalne i odpowiadające na zróżnicowane potrzeby ich właścicieli. Dostarczamy też wyśmienite przepisy, serwując tradycyjne dania w niekonwencjonalnej odsłonie. Przedstawiamy nasze studia „od kuchni”, a do tego prezentujemy najlepsze sprzęty AGD i informujemy o trwających w naszej sieci promocjach. Zasubskrybuj nasz kanał, by być z nimi na bieżąco!

  Poznaj sieć Max Kuchnie: www.maxkuchnie.pl!

  zródło - kanał Max Kuchnie w serwisie YouTube