Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Bożena R-H

Bożena R-H


Bożena R-H

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Bożena R-H

Statystyki kanału Bożena R-H

 • ilość subskrypcji: 7890
 • ilość opublikowanych filmów: 254
 • ilość wyświetleń: 3199750

  Opis kanału:

  No cóż, najtrudniej jest przedstawić samą siebie na tyle, by odwiedzający chciał pozostać tu na dłużej. Jak każdy człowiek, tak i ja mam swoje zainteresowania, pasje oraz hobby. Własnoręczne tworzenie unikatowych rzeczy przynosi mi satysfakcję. Może to robić każdy,
  kto tylko ma pomysł i zdolności manualne. Zaczęłam również interesować się amatorsko filmowaniem, spodobało mi się to, że mogę pokazać ludziom świat w sposób, jaki ja postrzegam. Pozdrawiam wszystkich zaglądających tu:)

  Well, the hardest thing is to introduce yourself enough to let visitors want to stay here longer. Like every man, I have my interests, passions and hobbies. Creating unique items brings me satisfaction. It can be done by anyone who only has ideas and manual skills. I also started to be interested in amateur filming, I liked the fact that I can show people the world in a way that I perceive. Regards to everyone looking here :)

  zródło - kanał Bożena R-H w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « viglox Violi Vegetariano »