Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Historia nie jest nudna

Historia nie jest nudna


Historia nie jest nudna

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Historia nie jest nudna

Statystyki kanału Historia nie jest nudna

 • ilość subskrypcji: 6590
 • ilość opublikowanych filmów: 105
 • ilość wyświetleń: 632458

  Opis kanału:

  Cześć,
  piszę i mówię do Was z Krakowa. Z zawodu jestem przewodnikiem miejskim i pilotem wycieczek. Czyli na co dzień zajmuję się z jednej strony opieką nad ludźmi, z drugiej opowiadaniem rozmaitych historii. Spotykam na swojej drodze bardzo różnych ludzi z całego świata, więc historie przeze mnie przywoływane są tak różne, jak różni są moi turyści. Z wykształcenia oraz zamiłowania jestem historykiem. Dla ścisłości, nauczycielem historii. Ale w szkole nie pracuję i nie pracowałem. Z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że w szkole nie mogę mówić o wszystkim, co uważam za istotne. Bo po prostu się nie mieści w programie. Więc któregoś dnia postanowiłem stworzyć ten kanał, aby stał się swoistą klasą, w której mogę pokazać, że historia naprawdę nie jest nudna.

  Hi,
  I am writing to you from Cracow. I am a city guide and tour leader. So I meet people from all over the world every day and for living I tell stories. Come with me, I will show you that history is not boring.

  zródło - kanał Historia nie jest nudna w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Krasnal Viper »