Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

TheMiChałPlay

TheMiChałPlay


TheMiChałPlay

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

TheMiChałPlay

Statystyki kanału TheMiChałPlay

 • ilość subskrypcji: 54
 • ilość opublikowanych filmów: 0
 • ilość wyświetleń: 0

  Opis kanału:

  Cześć jestem Michał na moim kanale znajdziecie filmiki z Minecrafta i innych gier. Bardzo dziękuje GrandKowi że jako pierwszy dał mi suba dzięnki za wsparcie :)
  Mój laptop to Asus X553M
  Nagrywam Badicamem teraz będo dłusze odcinki niż 10 albo 15 minut ponieważ zhakowałem trochę badicam i moge dłużej nagrywać i zwerifikowałem kanał na yt .
  Może kiedyś będą vlogi, Q&A chellenge . Kiedyś nagram odcinek z głosem jak będe miał dobry mikrofon możecie mi polecić jakiś mikrofon w komentarzach . Mam młodszego brata kiedś może nagram coś z xboxa 360 może GTA 5 lub fife 15 lubie piłkę nożną . Polecicie mi może jakiś program do montowania filmików i program do nagrywania audio Facebooka mam narazie osobistego ale założe publicznego :) Mam nadzieje że się podobają moje filmiki możesz zostawić like albo susa to motywuje do dalszej pracy narka :)

  zródło - kanał TheMiChałPlay w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Hudi mitt111 »