Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Zespół The Flames

Zespół The Flames


Zespół The Flames

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Zespół The Flames

Statystyki kanału Zespół The Flames

 • ilość subskrypcji: 153
 • ilość opublikowanych filmów: 8
 • ilość wyświetleń: 71460

  Opis kanału:

  Grupa The Flames składa siê z profesjonalnych i wykształconych muzyków posiadających bogate doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej obecności na rynku muzycznym w kraju i za granicą. Świadectwem naszej drogi artystycznej niech będą zawodowe życiorysy członków zespołu, niejednokrotnie splatające się z takimi gwiazdami estrady jak Krzysztof Kiljański, Kayah, Jan Pietrzak, Zbigniew Wodecki i wielu, wielu innych. Nie ma imprezy, której nasz zespół nie potrafiłby profesjonalnie obsłużyć. Na swoim koncie mamy setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Gramy, na niezmiennie wysokim poziomie, zarówno podczas kameralnych bankietów, jak i koncertów dla kilkutysięcznej widowni.
  Nasz repertuar to kilkaset utworów, obejmujących największe szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej z lat 60, 70, 80, i 90 tych oraz najnowsze przeboje. Wykonujemy również największe hity muzyki zagranicznej. Istotne miejsce w naszym repertuarze zajmują utwory biesiadne integrujące gości poprzez wspólną zabawę i śpiew.

  zródło - kanał Zespół The Flames w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « GUTBUD Xhannibal »