Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły


Dzikie Pszczoły

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Dzikie Pszczoły

Statystyki kanału Dzikie Pszczoły

 • ilość subskrypcji: 8220
 • ilość opublikowanych filmów: 438
 • ilość wyświetleń: 1541566

  Opis kanału:

  Zwykle prowadzimy ogród botaniczny, w którym uprawiamy kwitnące rośliny ozdobne. Z czasem taki ogród zasiedlają różne zwierzęta głównie owady, czasem też płazy i gady, drobne ssaki i ptaki. Właśnie z myślą o tych zwierzętach możemy dobierać gatunki roślin, które sprzyjają tym zwierzętom. Dają im pokarm oraz schronienie. Temu służy uprawa roślin miododajnych, które dostarczają owadom pyłek i nektar, a później nasiona i owoce są zjadane przez różne inne zwierzęta.

  Nasiona i owoce służą za pokarm wielu drobnym zwierzętom w tym ptakom. Jeśli jeszcze dodatkowo dokarmimy te zwierzęta, to będzie więcej gatunków. Ważne jest również zapewnienie kryjówek oraz bezpieczeństwa tym zwierzętom.

  Uprawiając w ogrodzie w przemyślany sposób ozdobne, kwitnące rośliny pokarmowe, możemy równocześnie stworzyć siedlisko dla wielu zwierząt. Ogród stanie się w ten sposób botaniczno – zoologiczny. Przyniesie to satysfakcję, gdy dzięki nam teren zamieni się w tętniące życiem, siedlisko przyrodnicze.

  zródło - kanał Dzikie Pszczoły w serwisie YouTube