Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Słodki YouTube

Słodki YouTube


Słodki YouTube

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Słodki YouTube

Statystyki kanału Słodki YouTube

 • ilość subskrypcji: 1070
 • ilość opublikowanych filmów: 34
 • ilość wyświetleń: 14624

  Opis kanału:

  Cześć!
  Na Słodkim YouTube stawiamy sobie za główny cel naukę zdrowego gotowania i czerpanie przyjemności z jedzenia. Chcę pokazać, że można jeść smacznie, jednocześnie dbając o zdrowie i sylwetkę!
  Najbardziej specjalizuję się w przygotowywaniu zdrowych ciast i deserów, ale również uwielbiam gotować smaczne obiady. Ważne dla mnie jest to, aby nasze posiłki były pełnowartościowe i niezwykle pyszne. W moich przepisach znajdziecie dużo białka, które pomoże Wam zbudować zdrową sylwetkę.
  Jestem również Trenerem Odżywiania, więc mam dla Was wiele cennych wskazówek i porad dotyczących zdrowego żywienia. Chcę być Waszym przewodnikiem w tej podróży do lepszej kondycji i samopoczucia.
  Nie zapomnijcie również zajrzeć na mój Instagram, gdzie codziennie umieszczam inspirujące treści, przepisy i wiele innych. Tam również możecie być na bieżąco z moimi aktualnościami.
  Dziękuję, że jesteście tutaj, i cieszę się, że mogę Was inspirować do zdrowszego gotowania i stylu życia.

  zródło - kanał Słodki YouTube w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « ツDarnok Miłosz Bąk »