Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Nauka. To lubię Junior

Nauka. To lubię Junior


Nauka. To lubię Junior

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Nauka. To lubię Junior

Statystyki kanału Nauka. To lubię Junior

 • ilość subskrypcji: 45400
 • ilość opublikowanych filmów: 103
 • ilość wyświetleń: 2603558

  Opis kanału:

  Otwieram kanał naukowy dla dzieci. Wraz z siwiejącą brodą zauważyłem że osoby które śledzą ze mną naukę od wielu już lat często same są już młodymi rodzicami. Często ci młodzi rodzice piszą, piszecie i pytacie o miejsca w polskim internecie, które będą dla dziecka przyjazne i wiarygodne. Od jakiegoś już czasu chciałem takie miejsce stworzyć. Pandemia i ogromne wyzwanie jakim są dzieci w domu, przyspieszyły moje działania.

  Tak więc z przyjemnością chcę ogłosić, że otwieram kanał Nauka To Lubię Junior. Chcę na nim umieszczać materiały naukowe, edukacyjne, ciekawostki i eksperymenty przeznaczone dla kilkulatków. Kilkunastolatki z kolei zapraszam na mój kanał Nauka To Lubie.

  Mam nadzieję że nowy kanał będzie się naszym dzieciom podobał. Już teraz bardzo zapraszam do współpracy. Wszelka pomoc, wszelkie sugestie są bardzo mile widziane.

  Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  #naukatolubie #junior #tomaszrozek

  zródło - kanał Nauka. To lubię Junior w serwisie YouTube