Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Czas Na Klocki

Czas Na Klocki


Czas Na Klocki

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Czas Na Klocki

Statystyki kanału Czas Na Klocki

 • ilość subskrypcji: 7660
 • ilość opublikowanych filmów: 748
 • ilość wyświetleń: 2432811

  Opis kanału:

  Witaj na moim kanale Czas Na Klocki na którym znajdziesz recenzje głównie zestawów LEGO City, Creator 3w1, IDEAS, Speed Champions oraz sporadycznie inne serie a także przeglądy magazynów oraz inne filmy związane z klockami. Skąd wzięła się nazwa kanału? Kanał (poprzednia nazwa PrzedSiebie) powstał w 2013 roku i na kanał wrzucałem filmiki z różnego rodzaju wycieczek, wyjazdów ale było to bardzo okazjonalne. Przy okazji porządków na przełomie 2020/2021 i odnalezieniu klocków postanowiłem je posegregować zestawami, później nagrywać speed buildy następnie recenzje i tak się to zaczęło. Postanowiłem ukierunkować kanał na filmy z klockami i właśnie dlatego padło na nazwę Czas Na Klocki!

  Jeżeli mój kanał i treści na nim umieszczone spodobały Ci się to zachęcam do zostawienia SUBSKRYPCJI z 🔔dzwoneczkiem🔔 a wtedy będziesz na bieżąco z moimi nowymi filmami.

  Zapraszam również na media społecznościowe
  👉 Instagram https://www.instagram.com/czas_na_klocki/
  👉 Discord https://discord.gg/N7Yx2K83cx

  zródło - kanał Czas Na Klocki w serwisie YouTube