Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Agnieszka Sovilo

Agnieszka Sovilo


Agnieszka Sovilo

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Agnieszka Sovilo

Statystyki kanału Agnieszka Sovilo

 • ilość subskrypcji: 18200
 • ilość opublikowanych filmów: 669
 • ilość wyświetleń: 3642030

  Opis kanału:

  WSZYSTKO CO TWORZĘ POWSTAJE DLATEGO, ŻE MOGĘ...
  Witam Cię Serdecznie...
  Zajmuję się wróżeniem z Run, oraz szeroko pojętą Numerologią, Łączę w jedno intuicję, wiedzę, doświadczenie oraz magię kart, by odkryć przed Tobą przyszłość, byś mógł zrozumieć przeszłość i idealnie dla Ciebie postąpić w teraźniejszej chwili.
  Na podstawie Run doradzam w kwestiach uczuciowych, rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych oraz finansowych. Z racji tego, że każdy klient oczekuje wyczerpujących informacji na temat tego, co w przyszłości zadzieje się w jego życiu... staram się na samym początku wróżby, krótko i konkretnie ustalić, co karty sądzą o obecnej sytuacji i z jakich przyczyn takowa powstała - dopiero wtedy jasno określam co będzie dalej. Wiedzę i doświadczenie ezoteryczne zdobywałam przez 15lat ( i wciąż bezustannie ten proces trwa) ... Zapraszam do porad indywidualnych:-) Pozdrawiam. Wróżka Agnieszka Sovilo

  zródło - kanał Agnieszka Sovilo w serwisie YouTube