Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Stefan Perszka - zrozumieć matematykę

Stefan Perszka - zrozumieć matematykę


Stefan Perszka - zrozumieć matematykę

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Stefan Perszka - zrozumieć matematykę

Statystyki kanału Stefan Perszka - zrozumieć matematykę

 • ilość subskrypcji: 3120
 • ilość opublikowanych filmów: 27
 • ilość wyświetleń: 665292

  Opis kanału:

  Na tym kanale zamieszczam rozwiązania matur, egzaminów gimnazjalnych/ósmoklasisty i tym podobnych testów z matematyki. W przyszłości pojawią się tu również inne rodzaje materiałów przydatnych w nauce. Głównie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

  Nauczanie matematyki to dla mnie przyjemność i rozrywka. Udzielam korepetycji na terenie Trójmiasta lub online. Więcej informacji pod numerem telefonu 694 335 550 lub na stronie: https://www.e-korepetycje.net/stefan92/matematyka

  Filmy nagrywam przy pomocy Ipada i zainstalowanej na nim aplikacji Doceri, w której tworzę prezentacje widoczne na filmach. Piszę na Ipadzie rysikiem Adonit Jot Pro. Doceri umożliwia nagrywanie obrazu i dźwięku a także bezpośrednie wrzucenie pliku z filmem na Youtube.
  Podczas zajęć online przesyłam obraz z Ipada na swój komputer dzięki programowi Mirroring360. Z uczniami rozmawiam przy pomocy Skypa, Google Hangouts, Discorda lub innych programów, które mają opcję udostępniania ekranu.

  zródło - kanał Stefan Perszka - zrozumieć matematykę w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Halavander Gry Kamcior »