Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Kraków z nieba

Kraków z nieba


Kraków z nieba

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Kraków z nieba

Statystyki kanału Kraków z nieba

 • ilość subskrypcji: 8810
 • ilość opublikowanych filmów: 105
 • ilość wyświetleń: 1334161

  Opis kanału:

  „Kraków z nieba – oglądamy świat z wysoka” to kanał na którym chcemy Państwu pokazać nasze miasto z lotu ptaka. Filmujemy i fotografujemy nie tylko znane atrakcje Krakowa i zabytki. Chcemy Państwu pokazać również, co dzieje się w naszym mieście, inwestycje, ważne wydarzenia dla miasta. Z naszymi dronami zwiedzamy również okolice Krakowa.

  Z kolei nasz portal „Kraków z nieba” to setki zdjęć miasta z drona oraz historia redagowana przez historyka Michała Zajdę. Stworzyliśmy dla Państwa dronową mapę Krakowa na której obecnie znajduje się ponad 300 zdjęć. Pracujemy również nad porównaniami najstarszych archiwalnych zdjęć lotniczych Krakowa ze współczesnymi.

  Fotodron360.pl – natomiast to nasza marka związana z usługami z drona. Wykonujemy usługi; filmowanie, zdjęcia, panoramy 360 st, mapowanie terenu, fotogrametria, mapy 3D, giga panoramy i inne. Serdecznie zapraszamy do współpracy małe i duże firmy. Link do naszej strony znajdziecie poniżej.

  zródło - kanał Kraków z nieba w serwisie YouTube