Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Step Records

Step Records


Step Records

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Step Records

Statystyki kanału Step Records

 • ilość subskrypcji: 3790000
 • ilość opublikowanych filmów: 2722
 • ilość wyświetleń: 4246954266

  Opis kanału:

  Step Records to ciągły rozwój, poszukiwanie nowej jakości w muzyce i szacunek do tego, co stanowi fundamenty hip-hopu. Łączymy starą szkołę rapu z nowymi trendami muzycznymi. Naszą wytwórnię zasilają zarówno legendy polskiego rapu jak i freshmeni, artyści z niebanalnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Albumy wydawane i dystrybuowane przez naszą wytwórnię mogą pochwalić się milionową oglądalnością klipów, świetną promocją, a także statusami złotych oraz platynowych płyt.

  Jako wytwórnia posiadamy własny kanał promocyjny, z ponad 3 000 000 subskrypcji, zajmując pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych w Polsce. W 2015 roku wyświetlenia wszystkich teledysków opublikowanych przez Step Records na kanale YouTube przekroczyły liczbę 1 miliarda wyświetleń. Dokonaliśmy tego jako pierwszy kanał w Polsce. Obecnie ta liczba to ponad 4 miliardy wyświetleń łącznie na wszystkich naszych materiałach.

  zródło - kanał Step Records w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Vertez StoproRap »