Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

top agrar Polska

top agrar Polska


top agrar Polska

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

top agrar Polska

Statystyki kanału top agrar Polska

 • ilość subskrypcji: 61900
 • ilość opublikowanych filmów: 2391
 • ilość wyświetleń: 31749206

  Opis kanału:

  Od ponad 28 lat redagujemy największy w kraju miesięcznik rolniczy \"top agrar Polska\". W naszej redakcji i wydawnictwie pracują ludzie z pasją. Lubimy to, co robimy, interesuje nas wszystko to, co jest związane z rolnictwem oraz ze społecznością wiejską. Jesteśmy pasjonatami o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a wszystko, co tworzymy, robimy z myślą o polskich rolnikach i rolnictwie.
  Na naszym kanale znajdziecie Państwo mnóstwo unikalnych filmów o tematyce rolniczej. Najliczniejszą grupę stanowi wideo z pokazów nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych, targów i wystaw rolniczych w tym Agro Show, Agritechnica i EuroTier, a także redakcyjnych niezależnych testów obsługi i jakości pracy ciągników i maszyn. Liczne grono filmów stanowią nasze poradniki, a zwłaszcza filmy z cyklu Pogotowie Polowe, w którym nasza redakcyjna koleżanka odwiedza plantacje w kraju i podpowiada, co trzeba zrobić aby uzyskać maksymalnie wysoki plon przy racjonalnych kosztach uprawy. Zapraszamy do oglądania!

  zródło - kanał top agrar Polska w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « wojtom111 deliberacJA »