Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Menu Dorotki

Menu Dorotki


Menu Dorotki

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Menu Dorotki

Statystyki kanału Menu Dorotki

 • ilość subskrypcji: 519000
 • ilość opublikowanych filmów: 515
 • ilość wyświetleń: 122358914

  Opis kanału:

  Dzień Dobry
  Mam na imię Dorota a Menu Dorotki to kanał kulinarny, który prowadzę jako vlog kulinarny. Znajdziecie tu tylko sprawdzone przepisy, które powstały z mojego zamiłowania do dobrego jedzenia, a także praktyczne sposoby, a nawet triki jak sobie to pieczenie czy gotowanie dobrze zorganizować i ułatwić.
  Jeśli zastanawiacie się czy każdy może gotować? TAK, OCZYWIŚCIE -KAŻDY MOŻE GOTOWAĆ i moją dewizą jest pokazać Wam jak to zrobić zawsze krok po kroku. Dlatego w swoich wideo przepisach pokazuję Wam wszystkie czynności jakie musicie wykonać i szczegółowo je omawiam. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ macie prawo nie mieć doświadczenia i coś co dla wielu jest oczywiste Was może przerosnąć i przez to skutecznie zniechęcić… Toteż gotując czy piekąc ze mną możecie być spokojni o swój nawet pierwszy kulinarny sukces…
  ...i takie są moje filmy ;-)

  zródło - kanał Menu Dorotki w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « xtony Gamingowa Rodzinka »