Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Samsung Polska

Samsung Polska


Samsung Polska

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Samsung Polska

Statystyki kanału Samsung Polska

 • ilość subskrypcji: 96900
 • ilość opublikowanych filmów: 1974
 • ilość wyświetleń: 565379824

  Opis kanału:

  Witaj na oficjalnym kanale Samsung Polska. Dzielimy się tu informacjami o premierach naszych produktów, możliwościach urządzeń Samsung i ich ciekawych zastosowaniach. Znajdziecie tu również unboxingi i kampanie z ambasadorami marki.

  KIM JESTEŚMY?
  Samsung Electronics to jedno z największych przedsiębiorstw elektronicznych na świecie. Od kilku lat znajdujemy się w gronie TOP 5 najlepszych globalnych marek. Nasze produkty cieszą się popularnością na całym świecie, również w Polsce. Projektując je przykładamy wagę do każdego detalu, dlatego urządzenia Samsung wyznaczają trendy w designie i oferują innowacyjne technologie na wyciągniecie ręki.

  NASZA MISJA
  Naszym celem jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych produktów i rozwiązań, które pomagają przekraczać granice możliwości i pozwalają uczynić świat lepszym dla nas wszystkich. W centrum naszych działań zawsze stawiamy człowieka i jego potrzeby.

  Jesteśmy tu dla Ciebie.
  Zapraszamy do świata Samsung

  zródło - kanał Samsung Polska w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Narcyz ciekawehistorie »