Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Najgorszy

Najgorszy


Najgorszy

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Najgorszy

Statystyki kanału Najgorszy

 • ilość subskrypcji: 11800
 • ilość opublikowanych filmów: 36
 • ilość wyświetleń: 1844500

  Opis kanału:

  Witaj Mugolaku! Widzę że mocne wiatry ciebie tutaj zaprowadziły. Jeżeli szukasz modnego człowieczka, z materiałami równie modnymi co i on sam... TO ŹLE TRAFIŁEŚ! No hej... coś ty myślał? Jam jest Najgorszy, zapatrzony w siebie buraczany człek. Cóż więcej o sobie dodam? Ah, no tak! Uwielbiam tworzyć. ALE CO TWORZYĆ? No jak co!?... WSZYSTKO!
  Cenię sobie Kreatywność, pomysłowość i samodyscyplinę której niestety mi osobiście brakuje i każdy mój projekt to tzw: \"słomiany zapał\" No dobra, koniec pitolenia! CO SIĘ POJAWI NA TYM KANALE?
  Hymm... Pojawi się wiele gdyż pomysłów mam w bród jednak póki co uraczę was moją \"fazą\" na Gry, Bajki, Kreskówki, Książki oraz wszystko co typowy Geek\'us uważa za cudne!

  TUTAJ INFOLINIA GDYBY KTOŚ CECHCIAŁ POGADAĆ O GŁUPOTACH :D I Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał Najgorszy w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Pekeyee Zlewikk TV »