Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Ber Gar

Ber Gar


Ber Gar

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Ber Gar

Statystyki kanału Ber Gar

 • ilość subskrypcji: 203000
 • ilość opublikowanych filmów: 296
 • ilość wyświetleń: 43415151

  Opis kanału:

  Jestem młodym, ambitnym twórcą, który zamierza tworzyć najlepsze filmy wędkarskie w Polsce. Wielu fanów twierdzi, że już ten cel został osiągnięty. Interesuję się produkcją filmów i ich montażem. Swoje umiejętności mogę doskonalić tworząc filmy o
  moim hobby - wędkarstwie. Tworzę filmy wędkarskie jakich jeszcze w tym kraju nie było, więc zachęcam do oglądania. Nawet jeśli nie jesteś fanem wędkarstwa, to prawdopodobnie większość nowych filmów może Cię zaciekawić. Staram się, aby były interesujące dla osób, które nie pasjonują się zbytnio (lub w ogóle) wędkarstwem.
  Nazywam się Wojtek, mam 16 lat i życzę miłego oglądania!

  Współpraca/collaboration:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  W przypadku, gdyby powyższy adres email nie działał:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Wiadomość prywatna na Instagramie:
  bergarn3k

  zródło - kanał Ber Gar w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « adku NeXs »