Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

WGR

WGR


WGR

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

WGR
 • ilość subskrypcji: 63400
 • ilość opublikowanych filmów: 156
 • ilość wyświetleń: 31991538

  Opis kanału:

  WANNA GET RICH®

  WGR, czyli kanał muzyczny założony w 2017 przez Oskara Lange, szerzej znanego pod ksywą OLG, w skład ekipy wchodzą Młodszy Ozi, Szlufa, Kamil Baran, 7VHM oraz Czachu.

  Pierwszy mixtape pt. Banger$tudio stworzony przez OLG oraz Młodszego Oziego wydany w 2017 roku, jak sama nazwa wskazuje jest to krążek składający się z trapowych utworów, przyciągnał on duże zainteresowanie słuchaczy poszukujących mocnego brzmienia w podziemiu.

  2018 rok był bradzo znaczącym rokiem dla kanału, szeregi ekipy zasili Obi, Bryan oraz Szlufa, z kolaboracji OLG oraz Obiego powstaje projekt pt. HIDDEN STARS, cytując chłopaków \"Słuchając tych numerów, można poznać się bliżej z twórczością chłopaków i dowiedzieć się jak wygląda ich codzienność. \"jeszcze w tym samym roku na kanale powstają dwa projekty \"SAYKO\" Bryana i Obiego oraz \"TRAPOHOLIC EP\" od OLG i Szlufy.

  W 2019 powstaje solowy mixtape OLG o nazwie \"Poszarpane myśli\" w którym dominują emocjonalne brzmienia.

  zródło - kanał WGR w serwisie YouTube