Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

POLSKA KRONIKA FILMOWA

POLSKA KRONIKA FILMOWA


POLSKA KRONIKA FILMOWA

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

POLSKA KRONIKA FILMOWA

Statystyki kanału POLSKA KRONIKA FILMOWA

 • ilość subskrypcji: 21700
 • ilość opublikowanych filmów: 3
 • ilość wyświetleń: 1732

  Opis kanału:

  Oficjalny kanał Studia Filmowego KRONIKA „Polska Kronika Filmowa\" (PKF) to zbiór wybitnych dzieł polskiego dokumentu filmowego. Dzisiaj jest to wspomnienie początku lat 90-tych, rodzącej się polskiej demokracji oraz materiał faktograficzny dla osób zainteresowanych współczesną historią naszego kraju.
  Polska Kronika Filmowa produkowana była przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w okresie od 1945 r. do 1990 r. i pokazywana przed projekcjami filmów fabularnych w kinach na terenie całej Polski. W latach 1991 -- 1994 rolę tę przejęło samodzielnie istniejące Studio Filmowe KRONIKA.
  Po 1989 r. PKF była wzorem polskiego, niezależnego dziennikarstwa filmowego,które odchodzi w zapomnienie wobec tabloizacji mediów. 1 stycznia 1995 r. zaprzestano wyświetlania PKF w kinach, a tym samym jej produkcji.

  zródło - kanał POLSKA KRONIKA FILMOWA w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Zyrson Bartek Bojar »