Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

SarsaVEVO

SarsaVEVO


SarsaVEVO

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

SarsaVEVO

Statystyki kanału SarsaVEVO

 • ilość subskrypcji: 289000
 • ilość opublikowanych filmów: 32
 • ilość wyświetleń: 281751456

  Opis kanału:

  Po niespełna dwóch latach Sarsa powraca w zupełnie nowej odsłonie. We współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim oraz Jackiem \'Budyniem\' Szymkiewiczem, tym razem zaskakuje połączeniem nostalgiczno-refleksyjnej muzyki z poetyckimi tekstami.

  Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem „Zapomnij mi” jej utwory wciąż otrzymują nagrody za sprzedaż i odsłuchania - jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną (\'Zakryj\') i podwójną platyną (\'Tęskno mi’).

  Pierwsze kroki stawiała na scenie alternatywnej. Wspólnie z zespołem Fluktua zwróciła wtedy uwagę czołowych dziennikarzy m.in. Radiowej Trójki oraz Czwórki. Od tamtej pory obserwujemy ewolucję muzyczną artystki, a jej osobliwa barwa głosu wciąż intryguje. Nowym singlem zatacza krąg i powraca do korzeni.

  zródło - kanał SarsaVEVO w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « CleoVEVO BlueCafeMusicVEVO »