Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź


Masza i Niedźwiedź

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Masza i Niedźwiedź

Statystyki kanału Masza i Niedźwiedź

 • ilość subskrypcji: 1880000
 • ilość opublikowanych filmów: 1090
 • ilość wyświetleń: 861202300

  Opis kanału:

  Kliknij i oglądaj wszystkie nowe odcinki! ⬇️

  Masza i Niedźwiedź 🔔 Oficjalny kanał YouTube - 🔔 Subskrybuj teraz! 🔔 Naciśnij dzwonek!

  Program w zabawny i przystępny sposób pokazuje przygody małej dziewczynki Maszy oraz jej przyjaciela Niedźwiedzia. Ich przyjaźń jest metaforą tego, w jaki sposób dziecko porozumiewa się z otaczającym go światem i w jaki sposób dorośli mogą mu w tym pomóc. Masza jest wulkanem energii, który nie może ustać spokojnie w miejscu bez sprawdzenia wpierw wszystkiego, z czym ma do czynienia. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona absolutnie do każdego, traktując wszystkich jak starych znajomych. Ciekawość i kreatywność przysparza jej wiele zabawnych przygód.

  Kreskówka stała się hitem na całym świecie, dzięki umiejętnemu zabawianiu i edukowaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mimo, iż program nie uczy bezpośrednio, Masza i Niedźwiedź opowiadają dzieciom o relacjach, trosce, wolności kreatywności i podstawowych umiejętnościach w mądry i zabawny sposób.

  zródło - kanał Masza i Niedźwiedź w serwisie YouTube