Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

The Trains Railway Stations

The Trains Railway Stations


The Trains Railway Stations

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

The Trains Railway Stations

Statystyki kanału The Trains Railway Stations

 • ilość subskrypcji: 4070
 • ilość opublikowanych filmów: 340
 • ilość wyświetleń: 3250701

  Opis kanału:

  Koleją podróżuję, koleją się pasjonuję ,z koleją spędzam swój wolny czas filmując ruch kolejowy - na stacjach ,przystankach lub w plenerze - to moje hobby - ze statywem ,co by obrazem nie trzęsło:) Nie chodzę po szlakach/torach kolejowych, nie uwieczniam transportu wojskowego. Pokazuję głównie jak polska kolej się zmienia. Witaj w moim oknie do świata kolei. Materiały pochodzą z Polski(PKP),oraz z Europy. Zapraszam do oglądania i subskrypcji.


  KANAŁ The Trains Railway Stations JEST PRYWATNY - NIE WYRAŻAM ZGODY NA ROZPOWSZECHNIANIE,KOPIOWANIE ,UŻYWANIE JAKICHKOLWIEK MATERIAŁÓW W NIM ZAWARTYCH DO RÓŻNYCH CELÓW


  Railways have accompanied me since childhood, I travel by rail, I am passionate about railways - with railways I spend my free time filming railway traffic - stations, stops or outdoors - only for hobby.Welcome to my channel - my window to the world trains , where you will find a large amount of material for railways in Poland (PKP) also witch Europe.Watch and subscribe.

  zródło - kanał The Trains Railway Stations w serwisie YouTube