Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Laraxsus

Laraxsus


Laraxsus

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Laraxsus

Statystyki kanału Laraxsus

 • ilość subskrypcji: 1110
 • ilość opublikowanych filmów: 0
 • ilość wyświetleń: 0

  Opis kanału:

  Przygodę z YouTube zacząłem w 2009 roku. Można więc powiedzieć, że jestem weteranem youtubowania ale zakładając, że nie robiłem wtedy tego pod publikę, a dla małej grupki osób, a co najważniejsze, także dla samego siebie, można powiedzieć, że postanowiłem działać na poważnie dopiero w sierpniu 2015 roku.
  Zacząłem od nowa gdyż coś wewnątrz mnie nie dawało mi spokoju. Czułem, że muszę wrócić na ten od kilku już lat nieaktywny kanał i zacząć mówić. Dlaczego ktoś taki jak ja miałby mówić bądź chcieć, aby ktoś go słuchał? Robię to po prostu od serca i mam nadzieję, że trafi to choć do małej garstki ludzi.
  Nie mam zamiaru ciągle sztywno mówić o swoich zasadach życiowych, bo to nie miałoby większego sensu. Z tego powodu na tym kanale czasem pojawi się coś luźniejszego, choć właściwie nawet te poważniejsze tematy są przeze mnie traktowane dość luźno.
  A czego wymagam od was? Po prostu bądźcie i jeśli uznacie moje treści za wartościowe, nadal traktujcie mnie jak równego sobie.

  zródło - kanał Laraxsus w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Rafis Professor Draven »