Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

EkoBosacka

EkoBosacka


EkoBosacka

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

EkoBosacka

Statystyki kanału EkoBosacka

 • ilość subskrypcji: 115000
 • ilość opublikowanych filmów: 340
 • ilość wyświetleń: 11405934

  Opis kanału:

  EkoBosacka to kanał dla wszystkich, którym ekologia jest bliska, którzy chcieliby codziennie, małymi kroczkami rezygnować z plastiku, marnować mniej jedzenia, czytać ze zrozumieniem etykiety produktów spożywczych, wdychać w swoim domu i ogrodzie mniej chemii.

  Katarzyna Bosacka - dziennikarka telewizyjna i prasowa, autorka i współautorka programów \"Wiem, co jem\", \"Wiem, co kupuję\", \"O, matko!\", \"Co nas truje?\", \"Gwiazdy od kuchni\". Autorka wielu książek o tematyce poradnikowej, laureatka Telekamery, Kryształowych Piór, Lauru Ekoprzyjaźni i wielu innych nagród. Pracę w mediach zaczynała w \"Wysokich Obcasach\" . W latach 2006-2019 pracowała w telewizji TVN Style.
  Prywatnie żona Marcina Bosackiego, byłego ambasadora RP w Kanadzie, mama czwórki dzieci, właścicielka brązowego mieszańca o kulinarnym imieniu Brownie, który byle czego do pyska nie bierze
  Zapraszamy do subskrypcji.

  zródło - kanał EkoBosacka w serwisie YouTube