Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Paweł Korbanek

Paweł Korbanek


Paweł Korbanek

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Paweł Korbanek

Statystyki kanału Paweł Korbanek

 • ilość subskrypcji: 133000
 • ilość opublikowanych filmów: 3699
 • ilość wyświetleń: 120274199

  Opis kanału:

  Filmy o tematyce rolniczej: maszyny rolnicze w akcji - prezentacje - pokazy - nowinki techniczne, nowoczesne technologie.
  Paweł Korbanek to prezes firmy Korbanek który prowadzi kanał youtube o tematyce maszyn rolniczych. Ciągniki, kombajny, prasy, ładowarki teleskopowe, siewniki, rozsiewacze, traktory, zgrabiarki, hedery, sieczkarnie, maszyny używane, pługi znanych marek takich jak Rostselmash, Arbos, Faresin, McHale, Kemper, Capello, przyczepy Bergmann, Unia, Metaltech, Samasz to marki które firma Korbanek sprzedaje, serwisuje i dostarcza części zamienne do nich. Na naszym kanale youtube można zobaczyć śmieszne filmy, filmy z testów spalania, wydajności czy orka. Opinie rolników w komentarzach pod filmami są dla nas bardzo ważne. Materiały video o tematyce rolniczej to główna treść tego kanału. Firma Korbanek do niedawna oferowała takie marki jak Claas, Fendt Massey Ferguson Fella Challanger Ideal które nadal są oferowane przez nas jako maszyny używane i dalej oferujemy części do nich

  zródło - kanał Paweł Korbanek w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Zosia Gajewska WhiteWell »