Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Szlakiem Rolnika

Szlakiem Rolnika


Szlakiem Rolnika

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Szlakiem Rolnika

Statystyki kanału Szlakiem Rolnika

 • ilość subskrypcji: 23200
 • ilość opublikowanych filmów: 557
 • ilość wyświetleń: 13421669

  Opis kanału:

  Cześć!
  Kanał powstał z pasji do rolnictwa. Prowadzimy wraz z ojcem gospodarstwo ekologiczne na powierzchni około 80ha. Uprawiamy pszenicę orkisz, płaskurkę, żyto, grykę oraz koniczynę czerwoną na materiał siewny. Nie prowadzimy hodowli zwierzęcej. Dodatkowo posiadamy gospodarstwo agroturystyczne. Pomysł nagrywania vlogów zrodził się już po pierwszych obejrzeniach filmów innych użytkowników z \"branży\". Gospodarstwa ekologiczne, dodatkowo w górskim klimacie różnią się znacznie od rolnictwa konwencjonalnego. Postaram się w każdym kolejnym filmie pokazać tajniki przyjaznej dla naszego środowiska i zdrowia gospodarki rolnej.

  Park maszynowy: John Deere 6130R, John Deere 5080R ,John Deere 2054 Hillmaster oraz maszyny uprawowe Pottinger. Maszyną pomocniczą w rewitalizacji gospodarstwa jest koparko-ładowarka John Deere 410.

  Dzięki i zapraszam do śledzenia mojego kanału!

  zródło - kanał Szlakiem Rolnika w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « PanGór kamilpl9987 »