Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Fix and Drive

Fix and Drive


Fix and Drive

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Fix and Drive

Statystyki kanału Fix and Drive

 • ilość subskrypcji: 76400
 • ilość opublikowanych filmów: 3251
 • ilość wyświetleń: 62895378

  Opis kanału:

  Witam i zapraszam. Kanał przedstawia poradniki z dziedziny motoryzacji i technologii. Subskrybuj kanał by być na bieżąco. Poradniki są owocem mojej wiedzy i doświadczenia, ale każdy może się mylić a nie jestem zawodowym mechanikiem. Także nie ponoszę odpowiedzialności za prace jakie ktoś wykonał wzorując się na moich poradnikach. Możesz wesprzeć kanał na paypal.me/kaliope lub postawić kawkę: https://buycoffee.to/fixanddrive

  Hello and welcome to my channel. Feel free to see the tutorials and how-to\'s concerning automotive issues. Remember to subscribe to be up-to-date. All the how-to\'s and guides are are based on my knowledge and experience, however, everyone may be wrong sometimes. So I do not take any responsibility and am not not liable for any damage caused through use of my guides and how-to\'s. I\'m not a prefessional mechanic. If you would like to support my channel:
  paypal.me/kaliope
  https://buycoffee.to/fixanddrive
  Thanks a lot

  zródło - kanał Fix and Drive w serwisie YouTube