Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Grzesiek Wójtowicz

Grzesiek Wójtowicz


Grzesiek Wójtowicz

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Grzesiek Wójtowicz

Statystyki kanału Grzesiek Wójtowicz

 • ilość subskrypcji: 4470
 • ilość opublikowanych filmów: 14
 • ilość wyświetleń: 570014

  Opis kanału:

  Grzegorz Wójtowicz - Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W bardzo krótkim czasie zdążył zagościć na wszystkich ważniejszych scenach w Polsce. Laureat wrocławskiej „Kuźni Stand-Up’u” oraz warszawskiego festiwalu „GAPA”. Za sobą ma również udane występy na antenie Comedy Central Polska. Gospodarz scen komediowych we Wrocławiu, Raciborzu oraz w rodzinnym Kędzierzynie-Koźlu.

  W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Humor jego jest nieco brudny, nieco rubaszny, na pewno bezpośredni, ale nie odbiera mu to chłopięcego czaru, ponieważ jego żarty są okraszone skromnym uśmiechem, który zdaje się prezentować pewne zakłopotanie: “Przecież to nie jest tak, że tylko ja to widzę? Też to widzicie prawda? Że tutaj coś srogo nie gra?”.

  zródło - kanał Grzesiek Wójtowicz w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « brak iMTA pl »