Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

LootBox

LootBox


LootBox

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

LootBox

Statystyki kanału LootBox

 • ilość subskrypcji: 91500
 • ilość opublikowanych filmów: 1107
 • ilość wyświetleń: 26112589

  Opis kanału:

  LootBox to kanał, na którym prezentujemy wam NEWSY i WYCIEKI ze świata gier oraz kina oraz bardzo często wyrażamy naszą opinię na ich temat!
  Prowadzimy kanał w trzy osoby:
  ►Patryk \"Lavin\":
  Mam 20 lat i od kilku dobrych lat działam na YouTube. Zaczynając od nagrywania let\'s playów z Minecrafta, po kanał o grach oraz filmach czyli LootBox

  ►Kuba \"Deeny\":
  Mam 19 lat, od jakiegoś czasu działam na YouTube i stąd również moje wciąż małe, ale jednak doświadczenie, którego nabieram wraz z czasem. Odnośnie moich zainteresowań to \"pielęgnuje\" je prowadząc ten kanał wraz z Kubą i Patrykiem, tak to właśnie gry i szeroko pojęta tematyka filmowa interesuje mnie najbardziej, a no i czasami lubię się ruszyć z przed kompa.

  ►Kuba \"Kjubaa\":
  Serwus! Jestem Kuba i mam 18 lat. Podobnie jak chłopaki na YT działam od kilku dobrych lat, lecz jednak bez dużych efektów. Jestem przystojnym mężczyzną o silnych genach. Lubię grać w gry oraz słuchać muzy. Dodatkowo jestem ogromnym fanem Spider-Mana oraz Łajciora

  zródło - kanał LootBox w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « JBenski Damian Moz »