Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

durczoq

durczoq


durczoq

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

durczoq

Statystyki kanału durczoq

 • ilość subskrypcji: 2800
 • ilość opublikowanych filmów: 89
 • ilość wyświetleń: 2953644

  Opis kanału:

  Na tym kanale zostały zamieszczone niektóre filmy, które były już opublikowane na poprzednich moich kontach - durczog i durczogg.

  Nie ma możliwości zamówienia u mnie bieżącego nagrania, a także rozszerzenia lub ponownego zgrania w lepszej jakości starszych nagrań. Ponadto z powodu awarii dysku nie ma także możliwości wgrania pozostałych filmów, które znacie z poprzednich kanałów. Funkcjonowanie tego kanału zostaje zatem niemal całkowicie zawieszone. Można jedynie oglądać i komentować dotychczas zamieszczone filmy. Nie proście mnie w komentarzach pod filmami czy w dyskusji kanału o żadne inne starsze filmy, bo nic więcej nie mam i mieć nie będę.

  Jeżeli posiadasz zgrany ode mnie do swojego archiwum jakiś mój film i zastanawiasz się nad jego wgraniem na swoje konto, to nie mam nic przeciwko, lecz nie zakrywaj mojego znaku wodnego :)

  Autorem mojego awatara i pierwotnej koncepcji tła jest TiM (na YT team1212awaryjny).

  zródło - kanał durczoq w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « DamcioZ Ewa Filmuje »