Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Racjonalista.tv

Racjonalista.tv


Racjonalista.tv

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Racjonalista.tv

Statystyki kanału Racjonalista.tv

 • ilość subskrypcji: 22500
 • ilość opublikowanych filmów: 1631
 • ilość wyświetleń: 8417969

  Opis kanału:

  RACJONALISTA.TV to kanał informacji i wiedzy o świecie wartości laickich, odkryciach naukowych, medycznych, ewolucji biologicznej i kulturowej, przemianach obyczajowych, religiach, ateizmie, wielokulturowości, feminizmie, ceremoniach humanistycznych, świeckiej edukacji.
  Odwiedź nas: http://racjonalista.tv/
  FB: https://www.facebook.com/racjonalista.tv
  Twitter: @RacjonalistaTV

  Chcemy być medium dla wszystkich, ale programowo sformatowanym dla wielu mniejszości. Na czele z tą specyficzną, zrzeszającą ludzi niewierzących i neutralnych światopoglądowo. Czyli po prostu społecznością, określającą siebie jako racjonalnie myślącą i tak samo postępującą w życiu.

  RACJONALISTA.TV -- to wiele narzędzi internetowego i interaktywnego przekazu w jednym miejscu, w jednej domenie. Tworzą go: telewizja, portal, blogosfera, forum dyskusyjne. Dzięki temu racjonalistyczna, otwarta społeczność -- będzie czuła się jednocześnie i gościem, i gospodarzem wspólnego projektu, tworzonego przez wielu ludzi.

  zródło - kanał Racjonalista.tv w serwisie YouTube