Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Zimno tutaj

Zimno tutaj


Zimno tutaj

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Zimno tutaj

Statystyki kanału Zimno tutaj

 • ilość subskrypcji: 2050
 • ilość opublikowanych filmów: 24
 • ilość wyświetleń: 101839

  Opis kanału:

  Nazywam się Weronika Zimna i mam tendencję do nieustannego szukania sposobów na dobre życie po swojemu. To z tego (i solidnej alergii na schematy) wyrósł ten kanał oraz blog.

  Profesjonalnie powątpiewam w instytucje edukacyjne, przez co finalnie rzuciłam szkołę. Blisko przyjaźnię się z edukacją demokratyczną i domową i chcę żeby wiedziało o nich więcej ludzi. O dziwo, wbrew wielu komentarzom, to wszystko nie zaprowadziło mnie to na ulicę, a raczej do całkiem miłej codzienności, fajnych firm i własnych biznesów. Zaczęłam to pokazywać, bo wiem pod jakim stresem żyje każda młoda osoba szukająca swojej ścieżki i bombardowana z każdej strony wszelkimi „musisz”. No więc nie musisz, i i tak można zrobić tak, że będzie dobrze. ❤️


  ▼ ▽ INFORMACJE
  zimnotutaj.pl
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  ▼ ▽ SOCIAL MEDIA
  @zimnotutaj

  zródło - kanał Zimno tutaj w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « EDU SEKS Q&A TRUE STORY »