Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

RAF RAF

RAF RAF


RAF RAF

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

RAF RAF

Statystyki kanału RAF RAF

 • ilość subskrypcji: 1230
 • ilość opublikowanych filmów: 179
 • ilość wyświetleń: 124064

  Opis kanału:

  Witam na moim kanale.
  Tematyką pól elektromagnetycznych w codziennym zyciu zainteresowałem się od czasu moich problemów ze zdrowiem. Jestem chory na chorobę autoimunologiczną i przeszedłem już większość ścieżek lekarskich w Polsce, ale również leczyłem się u zagranicznych lekarzy.
  Od ponad 10 lat pracując w IT byłem wystawiony na działanie pól, nie mówiąc o warunkach domowych, gdzie większość czasu spedzałem przy silnym modemie wifi. Jest dużo profesjonalnych informacji oraz raportów odnośnie szkodliwości emf/pem , dlatego postanowiłem ograniczyć je w moim otoczeniu, a na tym kanale przybliżyć tą tematykę.
  Wiem że temat emf jest dla wielu śmieszny i memiczny :) sam tak myślałem póki byłem zdrowy. Okazuje się jednak że nawet same firmy resekuracyjne ubezpieczające ubezpieczycieli (np Swiss Re) uważają pola pem za duże zagrożenie dla ich biznesu i potencjalne źródło wielu pozwów. Jeśli ktoś nie ufa badaniom to niech podąża śladem pieniądza, bo widać że jest coś na rzeczy.

  zródło - kanał RAF RAF w serwisie YouTube