Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Armand Zappers

Armand Zappers


Armand Zappers

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Armand Zappers

Statystyki kanału Armand Zappers

 • ilość subskrypcji: 662
 • ilość opublikowanych filmów: 5
 • ilość wyświetleń: 20130

  Opis kanału:

  Firma Armand produkuje wysokiej jakości Zappery Hulda Clark i urządzenia do biorezonansu w Polsce.

  Rok założenia 1985. #TheZapperThatWorks

  Nasz flagowy produkt Zapper Armand Hulda Clark to generator terapeutyczny zaprojektowany na nowo, na podstawie książki: \"Kuracja życia metodą dr Clark\" autorstwa dr Hulda Clark.

  Zapper Armand jest używany do usuwania z organizmu, w warunkach domowych, szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty.

  Zapper Armand jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę.

  Zappery Armand są produkowane w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź.

  Wszystkie nasze zappery wykonujemy na zamówienie. Powstają one w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko.

  zródło - kanał Armand Zappers w serwisie YouTube