Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Marek Rolnik

Marek Rolnik


Marek Rolnik

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Marek Rolnik

Statystyki kanału Marek Rolnik

 • ilość subskrypcji: 10900
 • ilość opublikowanych filmów: 391
 • ilość wyświetleń: 2970922

  Opis kanału:

  Kanał zajmujący się rolnictwem i starymi maszynami rolniczymi, ciekawostkami z nimi związanymi. Pokazuję również prace w polu i jak zrobić przetwory z tego, co wyprodukujemy sami.
  Największe wyzwanie to budowa farmy ekologicznej. W dzisiejszym świecie musimy kupować coś, co zaledwie przypomina jedzenie. Owoce nigdy nie smakują, tak jak kiedyś, warzywa wyglądają tylko jak warzywa, a ilości środków chemicznych w żywności doprowadzają do tego, że coraz mniej przyjemności odczuwamy jedząc nasze ulubione potrawy, nie mówiąc już o uszczerbku na zdrowiu.
  Na farmie będę uprawiał warzywa, owoce, ekologiczne zboża jak np. orkisz. Wszystko będzie produkowane w sposób naturalny w oparciu o certyfikat gospodarstwa ekologicznego, gdzie będę dokonywane regularne kontrole jakości produkowanej u mnie żywności.
  W kolejnym etapie będzie mała produkcja rolnicza, polegająca na własnym wyrobie różnych rodzajów kiszonek ...
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  zapraszam również na mój profil na facebook -u Marek Anker
  441cd

  zródło - kanał Marek Rolnik w serwisie YouTube