Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

zespolshine

zespolshine


zespolshine

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

zespolshine

Statystyki kanału zespolshine

 • ilość subskrypcji: 9560
 • ilość opublikowanych filmów: 61
 • ilość wyświetleń: 6490384

  Opis kanału:

  SHINE (czyt. Szajn) to pseudonim artystyczny białostoczanki, Aleksandry Rybaczek który doskonale pasuje do młodej wokalistki, gdyż rzeczywiście na scenie błyszczy i przyciąga uwagę.

  SHINE jest autorką słów i melodii swoich utworów. Zadebiutowała w 2010 r. piosenką „Hej Kochanie\", która ukazała się na płycie Jorrgusa- „Po Królewsku\". Ola ma na koncie teledyski, do piosenek \"Ejże, ejże\" , \"Kuszą was\" \"Jak odejść mam\", \"Kto ty jesteś?\", \"Poczuj to\" oraz \"Lazurowe wybrzeże\", które bardzo szybko pojawiły się na listach przebojów w takich telewizjach jak POLO TV, ITV, TVS, TVR, TV DISCO i zajmowały pierwsze miejsca na liście popularnego programu \"Disco Polo Live\", \"Disco Relax \" , \"Disco Polo Show\". Dużym sukcesem zespołu były także liczne wywiady, a także występy na dużych festiwalach, m. in. w Kobylnicy, Mościbrodach, Ostródzie.

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał zespolshine w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « CALIBRA Official Kwestia07 »