Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Pijany Pilot

Pijany Pilot


Pijany Pilot

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Pijany Pilot

Statystyki kanału Pijany Pilot

 • ilość subskrypcji: 4450
 • ilość opublikowanych filmów: 2
 • ilość wyświetleń: 532

  Opis kanału:

  Cześć! Witaj na kanale \"Pijany Pilot\", gdzie opowiadam o sztucznej inteligencji, która zmienia przyszłość podobnie jak internet zaczął to robić około 25 lat temu. Jeśli nie zaczniesz się nią interesować już teraz, może zabraknąć dla Ciebie miejsca na pokładzie w przyszłości?

  Sztuczna inteligencja w sposób łatwy i zrozumiały. Pokażę Ci, jak wykorzystać jej potencjał, ale też uświadomię o możliwych zagrożeniach. Zapewniam, że warto zanurzyć się w ten fascynujący świat, a kto wie, może znajdziesz tu inspirację do zmiany swojego życia?

  Zapraszam na pokład \"Pijanego Pilota\" - tu wiedza i zabawa idą w parze! Subskrybuj mój kanał, zostaw komentarze, zadawaj pytania i bądź na bieżąco z najnowszymi odkryciami związanymi z AI. Razem odkryjemy, jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na każdy aspekt naszego życia. Przygoda zaczyna się teraz!

  Pamiętaj, że AI to szansa, a nie zagrożenie ;)

  zródło - kanał Pijany Pilot w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « WLGS shvaboo »