Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Seweryn

Seweryn


Seweryn

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Seweryn

Statystyki kanału Seweryn

 • ilość subskrypcji: 478
 • ilość opublikowanych filmów: 10
 • ilość wyświetleń: 24738

  Opis kanału:

  Seweryn na nagraniach to opowieść o szukaniu swojego miejsca we mgle dorosłości. Czerpie ze stylistyki lo-fi indie i narzędzi homerecordingu. Współpracuje w tandemie z producentem Ajzeją, z którym wydał swój niezależny debiut, album ,,Kieszeń pełną niczego\". Eksplorując palety brzmień i tekstur, chce zaprowadzić słuchacza gdzieś, gdzie będzie prościej.

  Seweryn z zespołem stawia na pełnię brzmienia przez ewolucję piosenkowej struktury w transowe melodyjne przestrzenie. Współdzielili scenę z takimi składami jak: Chair, oysterboy, The Cassino, Franek Warzywa i Młody B, czy Febueder (UK).

  W kwietniu tego roku ukazała się ,,Petrykora\", drugi album długogrający Seweryna, którego promują single: ,,Ad rem\", ,,Wzór na prędkość bicia serca\" oraz ,,Firany\".

  🗓️booking: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  zródło - kanał Seweryn w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Zostań Fit Kasia Jedynak »