Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Damaris Pośpiech

Damaris Pośpiech


Damaris Pośpiech

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Damaris Pośpiech

Statystyki kanału Damaris Pośpiech

 • ilość subskrypcji: 2620
 • ilość opublikowanych filmów: 141
 • ilość wyświetlen: 346333

  Opis kanału:

  Prowadzę grupę „nieCODZIENNA JOGA z Damaris” na Facebooku z cotygodniowymi zajęciami jogi online oraz profil @niecodzienna_joga na Instagramie z gotowymi praktykami jogi na co dzień.

  Stworzyłam „Planer Produktywności i Spełnienia” i pracuję nad jego wydaniem. Wierzę, że każdy może osiągnąć to co chce osiągnąć. Planer będzie pomocną dłonią w realizacji celów i marzeń jego użytkowników.

  Pomagam rozwijać się holistycznie i wskazuję, jak być bardziej produktywnym. Uczę harmonii między umysłem, ciałem i duszą.

  Jestem legitymowanym instruktorem jogi. Uzyskałam tytuł magistra z finansów i logistyki, a aktualnie podyplomowo studiuję Coaching z elementami psychologii. Ukończyłam kursy z certyfikatami w specjalizacjach: Psychologia społeczna i wywieranie wpływu, Profesjonalny coaching oraz Psychologia w biznesie.

  Moją filozofią jest żyć szeroko, kochać mocno, patrzeć głęboko i ZAWSZE zostawiać miejsce na możliwości.

  zródło - kanał Damaris Pośpiech w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « 3miejski Rowerzysta NDZ TV »