Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

PZW - VS -

PZW - VS -


PZW - VS -

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

PZW - VS -

Statystyki kanału PZW - VS -

 • ilość subskrypcji: 45
 • ilość opublikowanych filmów: 1
 • ilość wyświetlen: 463

  Opis kanału:

  Amatorski projekt muzyczny, stworzony z pasji do rymowania oraz chęci wyrażania swojego zdania. Działamy własnym sumptem metodami prób i błędów. Bity niestety \"pożyczamy\" - dziękujemy producentom!✌
  Nawijaliśmy od dzieciaka w formie zabawy w gronie przyjaciół, teraz trochę starsi zaczynamy przygodę z nagrywaniem. Na amatorskim sprzęcie z niebanalnym podejściem. Aktualnie porozrzucani po świecie jednak z nadzieją, że usłyszycie kiedyś nas w całości. Działamy proporcjonalnie do ilości wolnego czasu. Stawiamy na rozwój i własny punkt widzenia. Dumni, że tworzymy rap w formie, która miała wpływ na to kim jesteśmy. Nie znamy trendów, piszemy o tym co chcemy, w sposób jaki chcemy z możliwościami jakie posiadamy. Nie kserujemy cudzych pomysłów, opieramy się na własnych doświadczeniach a najważniejsze lajki i opinie dla nas to te, które możemy usłyszeć od naszych bliskich.
  Słuchaczom bardzo dziękujemy za poświęcony czas, liczymy, że nigdy nie będzie on dla was tym zmarnowanym.
  5! 🤜💢🤛
  [71WRO]

  zródło - kanał PZW - VS - w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Cobot Sawyer PZW »