Agro Polo

Agro Polo


Agro Polo

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Agro Polo

Statystyki kanału Agro Polo

 • ilość subskrypcji: 19300
 • ilość opublikowanych filmów: 191
 • ilość wyświetleń: 4970765

  Opis kanału:

  Witajcie!

  Nazywam się Patryk i razem z moim tatą prowadzimy rodzinne gospodarstwo rolne na Podlasiu. Oprócz rolnictwa interesuję się głownie sportem i w mniejszym stopniu motoryzacją. Nagrywanie vlogów to pomysł który chodził za mną od dłuższego czasu, ale nie mogłem się przełamać by wreszcie zacząć udostępniać filmy z naszej codziennej pracy i nie tylko. Wreszcie jednak podjąłem się tego i teraz możecie śledzić w moich vlogach to co się dzieje w naszym gospodarstwie i jak staramy się rozwijać.

  W naszym gospodarstwie prowadzimy produkcję trzody chlewnej w cyklu zamkniętym, który oparty jest na 240-250 lochach oraz produkcję roślinną, obecnie prowadzoną na areale ponad 200ha z czego większość jest obsiewana kukurydzą ziarnową ze względu na słabe i często mozaikowate gleby w naszym regionie. Prowadzimy też skup i usługowe koszenie kukurydzy.

  Ciągniki pracujące w gospodarstwie to Fendt 712, 828, 933, John deere 7920 oraz kombajn Claas Tucano 320.

  Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zródło - kanał Agro Polo w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Artdrive Tedy »